UKONČENÍ SOUTĚŽE O PROKLETÍ OHNĚ A VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

A je to tady,

dneškem ukončuji soutěž o knihu Prokletí ohně.  Všem zúčastněným děkuji za jejich zájem, i hezké vzkazy plné povzbuzení do další práce:-)

Losování proběhlo a knihu i s podpisem získávají: Anji aiko, Hana Čermáková a  Dagmar Černá.

Výherkyním gratuluji:-))

Brzy čekejte zprávu ve svých emailech.

Věřím, že vy ostatní nejste moc zklamaní, a že vás to neodradí od chutí Prokletí ohně si přečíst.

 

Ještě bych si ráda dovolila něco málo poznamenat k vašim vzkazům pro mě:

Lino – děkuji za povzbuzení, možná znáte to rčení, že pero je mocnější, než meč:-) Pokusím se držet Vašich slov a s písmenky v ruce půjdu dál bojovat své malé bitvy:-)

Anetko Planetko -těší mě, že vám přijde Prokletí ohně skvělé:-) Věřím, že nejenom anotace, ale i kniha samotná vás přesvědčí o tom, že je opravdu dobrá:-)

Hani Č– gratuluji k výhře:-) Věřím, že vás Prokletí ohně nezklame a bude pro vás opravdu příjemným počtením:-)

Petro -děkuji za gratulaci ke knize, také si myslím, že Prokletí ohně je skvělá kniha:-)

Dávide – jsem ráda, že se vám obálka líbila, a že považujete Prokletí za milý příběh. Po jeho přečtení uvidíte, že je víc než milý:-)

Denisko – také mám ráda knihy Barbary Erskinové. Doufám, že nejste příliš zklamaná, že jste dnes nevyhrála, a těší mě vaše slova, že si knihu i přesto pořídíte:-)

Veroniko – děkuji, že jste se také zúčastnila. Soutěž byla připraveny pro všechny zájemce. I ze Slovenska:-) Mrzí mě, že jste nevyhrála, věřím ale, že pokud budete chtít, získáte knihu i jinak. Vím, že se na Slovensku neprodává v kamenných obchodech, ale v internetovém knihkupectví určitě ano:-)

Alipeli – také mě těší počet hvězdiček na Goodreads, které Prokletí ohně získalo:-) Věřím, že se u knihy  nudit nebudete, i když je české provenience:-)

Dominiko– jsem ráda za to, jak na vás Prokletí ohně i jeho námět působí. Věřím, že vás po přečtení můj příběh nezklame:-)

Sáro – děkuji za vaše hodnocení knihy i obálky, a také za přání k vydání dalších knih. Také doufám, že jich bude více, a že se budou líbit tak, jako Prokletí ohně, nebo třeba i více:-)

Anji aiko– děkuji za pochvalu designu mého skromného blogu. Vůbec nevadí, že jste Prokletí doposud nečetla, teď k tomu budete mít příležitost:-) Gratuluji k výhře:-)

Katka Freya – jsem ráda, že se vám můj zápisník líbí. Snad se vám bude líbit i Prokletí ohně – přečtete-li si jej:-)

Hanko -jsem ráda, že máte v plánu si Prokletí ohně přečíst. Vzkažte prosím mé díky svým kamarádkám, které vám jej doporučily:-)

Dagmar – gratuluji k výhře:-) Snad se kniha bude sestře i vám líbit. Přeji jí brzké uzdravení:-)

Michaelo – rodina už mi radost dělá a Prokletí ohně taky, snad to vydrží, díky za přání úspěchů s dalšími knihami:-)

Zoey – recenze na Prokletí ohně mi také dělají radost, věřím, že  odrážejí kvalitu knihy samotné:-) Snad se mnou budete po jejím přečtení souhlasit:-)

Jana Marie – vůbec nevadí, že jste na soutěž narazila až dnes, do slosování jste byla samozřejmě zařazena. Snad vás fakt, že jste nevyhrála, neodradí od zájmu o Prokletí ohně. Snad vás kniha nezklame jako ty, o nichž hovoříte, na případnou recenzi se těším:-) Sdílím váš názor, že by mohlo být hezkým dárkem:-)

Všem ještě jednou děkuji a přeji krásné Vánoce:-)

Martina

 

 

2 odpovědi na “UKONČENÍ SOUTĚŽE O PROKLETÍ OHNĚ A VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ”

  1. Můj žánr je spíš Fantasy, ač těžko někam zařazovat veršotepce, jehož próza není tím, čím poezie – nejde zcela od srdce. Každopádně Vaše kniha je podle mě dokonalá záležitost pro maminku, jak jsem ostatně psala, a pokud na ni narazím, bude jasnou volbou.

    Tak mě napadá a nevím, kam s tou otázkou – plánujete nějaké autorské čtení v Brně nebo Hradci Králové?

    1. Přeji Vám i sobě, abyste na ni narazila co nejdříve:-) Určitě mohu doporučit knihkupectví Librex a Bux, kde jsem ji viděla nejčastěji, jinak pak samozřejmě internetová knihkupectví:-) V Brně jsem podobnou akci už podnikla – byla to taková beseda, spojená s autorským čtením, kterou jsme uspořádali ještě s dalšími českými autorkami Terezou Matouškovou (Hladová přání) a Terezou Janišovou Erilian Město čarodějů. Autorská čtení jsem zatím pořádala spíše u nás v kraji, ale ráda bych zamířila i dál po republice, záleží ovšem tak trochu na příležitostech a určitém zázemí – buď např. knihovny, případně jistoty určitého počtu zájemců, kteří by na čtení dorazili:-) Myslíte, že by o čtení mohl být v Brně, nebo Hradci Králové zájem?:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.