O mně

Narodila jsem se roku 1979 v Karviné ve znamení Štíra, nyní i s rodinou bydlím v Havířově.

Vystudovala jsem všeobecné sedmileté gymnázium v Českém Těšíně, poté jsem se věnovala studiu na Slezské univerzitě v Opavě, obor historie-muzeologie, který jsem zdárně zakončila magisterskými zkouškami v roce 2004.  Pracovala jsem ve společnosti Telefónica Czech republic, a.s.

V roce 2009 přišel na svět syn Ondřej, který je mou velkou láskou, stejně jako manžel.

Psaní jsem propadla už na gymnáziu a od té doby se bez něj neobejdu. Dlouho jsem tvořila tzv. „do šuplíku“, než přišlo Prokletí ohně. A i tento příběh čekal několik let, než jsem se odvážila nabídnout jej k vydání. Než jsem se odvážila uvěřit, že je natolik kvalitní, aby mohl vůbec někoho zaujmout a potěšit. Protože to je mým cílem – potěšit a pobavit všechny, kteří po této knize sáhnou.

Vždy jsem si přála být spisovatelkou. Ani zdaleka si netroufám tvrdit, že jí nyní jsem, vydání Prokletí ohně je ale rozhodně splněním mého velkého snu. Doufám, že se příběh bude líbit, a že přízeň jeho čtenářek a čtenářů 🙂 pomůže k tomu, aby bylo pouze začátkem dlouhé cesty:-))

 

Pokud mě budete chtít kontaktovat, můžete využít můj email martinawolfova@seznam.cz, případně využít i mého profilu na Facebooku. Budu se těšit 🙂

 

 

6 odpovědí na “O mně”

 1. Dobrý den, chtěla bych Vás touto cestou požádat o autorské čtení v naší obecní knihovně. Pokud by to bylo možné, pak kdykoli v měsíci březnu. Termín si navrhněte sama. S pozdravem Karpecká Jana, Obecní knihovna Písek, Písek u Jablunkova
  tel.:734678766, nebo Po a St od 11:00 do 17:00hod tel.:558363013

 2. Dobrý den,
  Moc se omlouvám paní Wolfová, že otravuji.
  Již pár let hledám spisovatele, který by mě vedl a nebo poradil (mé literární vzdělání je opravdu mizivé) v psaní knihy.
  Chtěl bych se tedy Vás zeptat, jestli by jste měla zájem o námět nebo spolupráci na “asi” dost šokující knize.
  Děkuji moc o úvahu a prosím napište mi odpověď na můj mail..
  S pozdravem a poděkováním Roman

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.