O mně

Vystudovala jsem obor historie – muzeologie na Slezské univerzitě v Opavě, a ačkoliv mě život zavál na úplně jinou profesní dráhu, láska k historii mi zůstala. Silně ovlivnila i mou spisovatelskou dráhu, když jsem se rozhodla při studiu napsat a později pak vydat svůj první román Prokletí ohně. Následovaly další dvě knihy Dotkni se osudu a Zázračná esence, ty jsem už psala při zaměstnání.

Vždy jsem si přála být spisovatelkou a vydání Prokletí ohně představovalo rozhodně splnění mého velkého snu a začátek mé cesty autorským knižním  světem 🙂

S manželem a synem nyní žiji v Havířově, užívám si radosti i strasti běžného života, a ve volném čase pracuji na dalších příbězích.

Vedle psaní patří mezi mé záliby četba především fantasy knih, ráda ale sáhnu i po dobrém thrilleru. Společně se synem kromě jiného sleduji filmy o superhrdinech ze „stáje“ Marvelu i DC 😊 Ráda poslouchám hudbu a vyrážím na výlety, kdy především v přírodě nacházím klid a inspiraci. Mou velkou láskou je moře. Nejraději trávím čas s rodinou, ve společnosti přátel a v kontaktu s fanoušky literatury😊 Ať už osobním, nebo i virtuálním skrze mé webové stránky www.martinawolfova.cz nebo sociální sítě Facebook, Twitter a Instagram.

V nakladatelství LIREGO mi brzy vyjde fantasy román Síla tří – Návrat a já pevně věřím, že vás zaujme a připraví vám pěkné chvíle strávené ve světě, který jsem v něm pro vás stvořila.

Pokud mě budete chtít kontaktovat, můžete využít komentáře na mém webu, email spisovatelka@martinawolfova.cz   nebo mě kontaktovat na sociálních sítích (konkrétně najdete v sekci odkazy na hlavní straně vpravo dole).

6 odpovědí na “O mně”

 1. Dobrý den, chtěla bych Vás touto cestou požádat o autorské čtení v naší obecní knihovně. Pokud by to bylo možné, pak kdykoli v měsíci březnu. Termín si navrhněte sama. S pozdravem Karpecká Jana, Obecní knihovna Písek, Písek u Jablunkova
  tel.:734678766, nebo Po a St od 11:00 do 17:00hod tel.:558363013

 2. Dobrý den,
  Moc se omlouvám paní Wolfová, že otravuji.
  Již pár let hledám spisovatele, který by mě vedl a nebo poradil (mé literární vzdělání je opravdu mizivé) v psaní knihy.
  Chtěl bych se tedy Vás zeptat, jestli by jste měla zájem o námět nebo spolupráci na “asi” dost šokující knize.
  Děkuji moc o úvahu a prosím napište mi odpověď na můj mail..
  S pozdravem a poděkováním Roman

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.