Zásady ochrany osobních údajů

Vážení návštěvníci mých webových stránek,

v souvislosti s novou právní úpravou ochrany osobních údajů – nařízení Evropského parlamentu a Rady č.2016/679 Obecné nařízení o ochraně osobních údajů – si Vás dovoluji touto cestou informovat o shromažďování a zpracování Vašich osobních údajů mou osobou (a třetí stranou). Dozvíte se zde o důvodech zpracování a zejména o Vašich právech, jež Vám v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů od 25.5.2018 vznikají.

Jmenuji se Martina Szerudová a webové stránky  www.martinawolfova.cz provozuji pro svou soukromou potřebu a pod svým autorským jménem (Martina Wolfová) především jako zdroj informací o mých literárních aktivitách a dílech, a také jako komunikační kanál.

Údaje, které získám a spravuji, nepoužívám k žádným komerčním účelům (neprovozuji e-shop, ani jinou formu prodeje svých knih). V marketingové oblasti mohou být některé údaje osobního charakteru využity v rámci „marketingových soutěží“, kdy výhrou jsou mé knihy nejčastěji v podobě e-booku. Nezasílám newslettery, ani nenabízím možnost jejich odběru. Cookies třetích stran nevyužívám.

Mezi tyto údaje osobního charakteru v případě mých webových stránek patří jména, emailové adresy a IP adresy návštěvníků především osob komentujících jednotlivé příspěvky. Dále se může jednat o případná fotografická zobrazení.

Osobní údaje shromažďované a spravované mou osobou při návštěvě mých webových stránek:

1) jména – uvádějí se v komentářích kvůli identifikaci komentátora. Bude zveřejněno. Možno uvádět i anonymně, nepovinný parametr.

2) emailové adresy – uvádějí se v komentářích v případě žádostí o zpětnou komunikaci v podobě emailu, případně za účelem zaslání výhry (zdarma knihy ve formě e-booku) v soutěži. Nepovinný parametr. Nebude zveřejněna.

3) adresa – uváděna pouze jako součást emailové komunikace v případě zaslání výhry v soutěži – zdarma knihy v tištěné podobě. Nebude zveřejněna.

4) IP adresa – evidována za účelem sledování návštěvnosti webu. Nebude zveřejněna.

5) fotografický materiál – fotografie dokumentující akce jako např. křest knihy, případně autorská čtení a besedy.

 

Tyto údaje jsou zpracovávány a uchovávány na serverech společnosti Seonet Multimedia s.r.o., IČ 27522041, adresou Na Rybníčku 521/56, 746 01, Opava – Předměstí, která je pod obchodní značkou Gigaserver.cz mým poskytovatelem webhostingových služeb. S daty je bezpečně nakládáno podle platné legislativy ČR a EU. Veškerá data jsou chráněna heslem, které je známo pouze mně jako jedinému správci. Mohou být vydána orgánům veřejné moci na základě jejich zákonného zmocnění a v jeho rozsahu (zejména orgány státní správy, soudy, orgány činné v trestním řízení, orgány dohledu atd.).

Tyto údaje osobního charakteru budou uloženy po dobu 10 kalendářních let od zaznamenání na mém webu.  V případě „marketingových soutěží“ budou smazána obratem po vyhodnocení soutěže a rozeslání výher – kromě jména uvedeného v soutěžním komentáři pod příspěvkem. To je možné smazat pouze včetně celého komentáře (na konkrétní žádost komentujícího).

Návštěvníci mého webu mají právo:

  1. a) na přístup ke svým osobním údajům za účelem zjištění rozsahu osobních údajů, které o fyzické osobě shromažďuji a spravuji
  2. b) na opravu těchto svých osobních údajů
  3. c) právo na výmaz osobních údajů (právo být zapomenut);
  4. d) podat proti zpracování svých osobních údajů stížnost k Úřadu pro ochranu osobních údajů ČR, pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7 https://www.uoou.cz.

 

Kontakt na mě jako správce osobních údajů: spisovatelka@martinawolfova.cz