SOUTĚŽ, SOUTĚŽ, SOUTĚŽ :-)

Hezký podvečer,

jak se tak dívám, nebyla jsem tady už hodně dlouho. Naposledy před Vánoci. Doufám, že jste si svátky i oslavy Nového roku užili, a že váš rok 2017 odstartoval dobře a šťastně.

Možná se ptáte, co je u mě nového. Kromě běžného každodenního kolotoče v civilním životě pracuji dál na korekturách své trilogie Síly tří a zvažuji nad možností spojit všechny tři díly do jednoho, což by znamenalo větší úpravy, než jsem původně předpokládala. Na druhou stranu si myslím, že by to mohlo příběhu prospět. Navíc vychází tolik různých knižních sérií, že román o jednom svazku by mohl být vítaným zpestřením české autorské tvorby. Co myslíte vy?

Tak a teď k soutěži 🙂 Pro radost vaši i mou jsem se rozhodla vyhlásit znovu soutěž o mé e-knihy. Původně jsem ji koncipovala jen pro Facebook, ale nerada bych upřela možnost vyhrát i vám, kteří tam nechodíte.

Soutěž bude probíhat podle známého pořekadla “Kdo dřív přijde, ten dřív mele.”

ZAČNE ZÍTRA od 10:00 a bude trvat tak dlouho, dokud vyhraje PRVNÍCH PĚT KOMENTUJÍCÍCH pod příspěvkem na tomto webu. Pokud by byl zájem menší, ukončím ji dle zvážení. Snad to nebude potřeba 🙂
VÝHROU bude některá z mých e-knih (podle vlastního výběru).
ZADÁNÍ : výhru získá prvních 5 z vás, kteří mi do komentáře napíšete, zda máte raději příběhy na pokračování (série), nebo ne. Budu ráda, když uvedete i důvod, ať je to zajímavější 🙂 Nezapomeňte také připsat, kterou z mých e-knih byste si přáli za odměnu a v jakém formátu (ePub/PDF).

Jen malé upozornění – pokud budete komentovat dříve, než je uvedeno, nebude to platné !

Tak jestli máte chuť si zasoutěžit, PŘIPRAVTE SE, ZÍTRA TO VYPUKNE 🙂

7 odpovědí na “SOUTĚŽ, SOUTĚŽ, SOUTĚŽ :-)”

 1. Nemam rada příběhy na pokračováni,knihy většinou nevychází jako celek,ale treba s půlročním odstupem -pak si nepamatuji o čem byl první dil:-)
  V pripade vyhry si preji dotkni se osudu v pdf.

  1. Paní Zdeno, soutěží se dnes až od 10:00, jak je uvedeno v zadání. Bude třeba,abyste zahlasovala znovu, jinak bude vaše odpověď neplatná. Děkuji.

 2. Druhý pokus :-)Nemam rada příběhy na pokračováni,knihy většinou nevychází jako celek,ale treba s půlročním odstupem -pak si nepamatuji o čem byl první dil:-)
  V pripade vyhry si preji dotkni se osudu v pdf

 3. Na kvalitní pokračování si člověk rád počká, nemám problém mít příběh na pokračování, ale mít vše uzavřeno v jedné knize taky není k zahození :). Prvník knížka se mi moc líbila a tak věřím, že pokračování taky nebude mít chybu. V případě výhry si přeji Dotkni se osudu (pdf)

 4. ja mam rada pribehy na pokracovanie, idealne trilogie alebo pentalogie, nemam rada, ked sa super kniha skonci a ja chcem esteeeeeee 🙂

 5. pardon, zabudla som knizku – rada by som si precitala Dotkni se osudu, ak by bola v mobi tak super, inak moze byt aj pdf 🙂

 6. Já miluji série – čím delší tím lepší – nemám ráda, když něco končí – i když průšvih je, když nakladatelství ukončí vydávání předčasně, když o knihy není zájem.
  Tuto sérii ještě neznám, tudíž bych si přála 1. díl – v epub

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.