KONEC KOREKTUR SÍLY TŘÍ A ASURA

Hezké nedělní odpoledne všem,

stává se už pomalu zvykem, respektive spíš mým zlozvykem, že zde publikuji málo a ne často. Jak se to říká, člověk míní a život mění?

Jak zaznělo v minulém příspěvku, pustila jsem se do korektur prvního dílu Síly tří – Návratu. Původně jsem plánovala, že budu finišovat koncem léta, ale podařilo se mi to až před týdnem. Teď už je příběh u poslední beta-čtenářky. Uvidíme, jak dopadne její hodnocení, zda budu ještě něco upravovat. Ráda bych měla hotovo definitivně do konce roku, abych pak mohla román nabídnout k vydání. Snad to tentokrát vyjde 🙂

Určitě se pustím pomalu i do oprav dalších dvou dílů Síly tří, ale chtěla jsem si předtím trochu odpočinout. Věřili byste, že kontrola a úpravy příběhu jsou mnohem náročnější, než jeho samotné sepsání? Tedy alespoň pro mě 🙂

V rámci “odpočinku” jsem podlehla neodbytné Múze, a přidala pár dalších stránek svého nového románu,  který jsem také zmiňovala už minule. Pojmenovala jsem ho Asura a tohle je stručná anotace:

“Stejně jako mnozí jiní i Anna věřila, že  upíři, vlkodlaci a jiná podobná stvoření jsou jen výplodem lidské fantazie. Dokud nezjistila, že po světě kráčí stvůry mnohem horší. Dokud se neocitla ve válce, kterou spolu vedou od počátků věků. Ve válce o lidské duše. A maso.”

Pokud Vás to zaujalo, první kapitolu si můžete už nyní přečíst na mých stránkách ve Wattpadu:

https://www.wattpad.com/myworks/124684261-asura

skull-657477_1280

To je asi ode mne zatím všechno, pokud by Vás cokoli zajímalo, pište a ptejte se 🙂 A nezapomínejte – hlavně čtěte a třeba i podporujte české autory a autorky:-)

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.