O mně

Vystudovala jsem obor historie – muzeologie na Slezské univerzitě v Opavě, a ačkoliv mě život zavál na úplně jinou profesní dráhu, láska k historii mi zůstala. Silně ovlivnila i mou spisovatelskou dráhu, když jsem se rozhodla při studiu napsat a později pak vydat svůj první román Prokletí ohně. Následovaly další dvě knihy Dotkni se osudu a Zázračná esence, ty jsem už psala při zaměstnání. Stejně jako zatím poslední vydanou knihu Síla tří – Návrat, která vyšla v září 2020 u nakladatelství LIREGO.

Vždy jsem si přála být spisovatelkou a vydání Prokletí ohně představovalo rozhodně splnění mého velkého snu a začátek mé cesty autorským knižním  světem 🙂

Se synem žiji v Havířově, užívám si radosti i strasti běžného života, a ve volném čase pracuji na dalších příbězích.

Vedle psaní patří mezi mé záliby četba především fantasy knih, ráda ale sáhnu i po dobrém thrilleru. Společně se synem kromě jiného sleduji filmy o superhrdinech ze „stáje“ Marvelu i DC 😊 Ráda poslouchám hudbu a vyrážím na výlety, kdy především v přírodě nacházím klid a inspiraci. Mou velkou láskou je moře. Nejraději trávím čas s rodinou, ve společnosti přátel a v kontaktu s fanoušky literatury😊 Ať už osobním, nebo i virtuálním skrze mé webové stránky www.martinawolfova.cz nebo sociální sítě Facebook, Twitter a Instagram.

Pevně věřím, že vás mé příběhy zaujmou a strávíte u nich pěkné chvíle strávené ve světech s postavami, který jsem v nich  pro vás stvořila.

Cokoli vás zajímá o mém psaní a knihách, ptejte se. Ráda vám odpovím na všechny Vaše dotazy. Chcete mi napsat, co se vám na mých knihách líbilo hodně nebo vůbec? Uvítám vaši zpětnou vazbu, komentář.

Kontaktovat mě můžete zde prostřednictvím komentářů, emailem na spisovatelka@martinawolfova.cz  nebo prostřednictvím sociálních sítích – stačí, když se podíváte do  sekce ODKAZY na hlavní straně webu vpravo dole.

6 odpovědí na “O mně”

 1. Dobrý den, chtěla bych Vás touto cestou požádat o autorské čtení v naší obecní knihovně. Pokud by to bylo možné, pak kdykoli v měsíci březnu. Termín si navrhněte sama. S pozdravem Karpecká Jana, Obecní knihovna Písek, Písek u Jablunkova
  tel.:734678766, nebo Po a St od 11:00 do 17:00hod tel.:558363013

 2. Dobrý den,
  Moc se omlouvám paní Wolfová, že otravuji.
  Již pár let hledám spisovatele, který by mě vedl a nebo poradil (mé literární vzdělání je opravdu mizivé) v psaní knihy.
  Chtěl bych se tedy Vás zeptat, jestli by jste měla zájem o námět nebo spolupráci na “asi” dost šokující knize.
  Děkuji moc o úvahu a prosím napište mi odpověď na můj mail..
  S pozdravem a poděkováním Roman

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.